Potřebujete konzultaci či radu?

Kontaktujte nás

Historie firmy OMA

Firma OMA spol. s.r.o vznikla privatizací provozu Opravna Maleč státního podniku Strojní a traktorové stanice Havlíčkův Brod v roce 1992. Z počátku její činnost navazovala na tradici malečského provozu – provádění generálních oprav předních hnaných os traktorů, výrobě náhradních dílů a další strojírenské výrobě. Postupně svůj výrobní program transformovala do současné podoby. V zájmu zachování co největší kontinuity s původním programem stále provádí běžné i generální opravy předních hnaných os traktorů Zetor a výrobu a renovace některých jejich součástí (čepy, polonápravy apod.)

V současné době má firma 16 zaměstnanců s bohatými zkušenostmi ve strojírenské výrobě, svařování, obrábění, zámečnických pracích a povrchových úpravách. Dílny jsou vybaveny řadou obráběcích strojů (soustruhy, frézky, vrtačky, vodorovné vyvrtávačky, brusky na plocho a na kulato), svářečkami a tvářecími stroji.

Proto jsme schopni na zakázku podle dodané dokumentace zákazníka zhotovit běžný sortiment strojních součástí, podsestav i hotových výrobků.

Další část výrobního programu zahrnuje sortiment výrobků pro chovatele hospodářských zvířat (koní, skotu, ovcí, prasat ap.), ptáků a psů, konkrétně díly ohrad a přístřešků, klecí a voliér. Podrobnější informace jsou v sekci katalog výrobků

Zašlete nám poptávku

JMÉNO *
PŘIJMENÍ *
E-EMAIL *
TELEFON

CO PRO VÁS MŮŽEME UDĚLAT?